Co dělat na chatě

Vnitřní vybavení

1 2 3

Hlavním vchodem se dostanete skrz předsíň do obývací místnosti, kde se nachází stůl pro cca 12 osob, pohovky a křeslo pro posezení například u nějaké společenské hry nebo u televize. Vedle schodů vedoucích do kuchyně a k ložnicím jsou velká krbová kamna, která Vám během chvilky vytopí celou místnost a ložnice v horním patře. Kuchyňský kout je kompletně vybaven nádobím a potřebami na vaření, sklo-keramickou deskou, ledničkou, mikrovlnnou troubou a jídelním stolem. Zároveň se zde nachází vstup do 3 oddělených ložnic se skříňkami na oblečení a elektrickým topením pro větší zimomřivce.  Vedle kuchyňské linky je vstup do první koupelny. Dole pod společenskou místností na Vás čeká velká společenská místnost se sezením u velkého stolu pro všech 14 osob s širokoúhlou LCD televizí, ping-pongovým stolem, mini-fotbálkem a stolními hrami. Také se zde nachází vstup do druhé koupelny a velkým francouzským oknem můžete přejít rovnou do zahrady. Dominantou místnosti jsou ovšem nová kachlová kamna, ve kterých se dá krásně i péct.

Kuchyně
WiFi
Koupelna
2x WC
Ping-pong
Kachlová kamna

Venkovní vybavení

Na zahradě je pro Vás k dispozici pergola s posezením, gril a udírna, kde si můžete připravit například výborný steak či nějakou klobásu a posedět nad skleničkou dobrého piva z domácího pivovaru Cestář, který se nachází zhruba 200 metrů od chaty. Vaše ratolesti můžou sledovat vrchol přilehlé hory Šerák z dětského domečku postaveného na stromě a plánovat dobrodružství pro nadcházející výlety. V současnosti pro Vás dokončujeme druhé místo s pergolou, grilem a koupacím sudem, aby Vaše chvíle odpočinku byly ještě příjemnější.

Gril
Udírna
Pergola
Ohniště
Dětské hřiště
Zahrada
Uzamykatelná místnost

Rezervace

Ochrana proti Spamu

Odesláním formuláře nevzniká závazná rezervace.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Přehled volných termínů

Kontakt

Máte zájem o volný termín? Kontaktujte nás!

Napište nám e-mail, nebo vyplňte formulář, popřípadě zavolejte na náš telefon v pracovních dnech

300m od chaty se nachází vlaková zastávka

+420 775 585 105 (Po-Pá 8-18)
chataostruzna@seznam.cz
Ostružná 113, Ostružná 788 25